top of page
  • Phone
  • Email

Сленг у світі татуювань

Оновлено: 16 серп. 2023 р.

Татуювання — це багатогранна форма мистецтва, яка не тільки надає можливість виразити себе, але і має свою власну мову — тату-сленг. Як і у кожній професії, у тату індустрії є свої терміни та вислови, які можуть бути незрозумілі для новачків. У цій статті ми розкриємо деякі з найпоширеніших слів та виразів тату-сленгу, щоб кожен міг краще поринути у сферу татуювання.


 

Tattoo Flash

1) Flash (Флеш)


Термін "flash" походить від англійського слова "блискавка". У тату-індустрії це відноситься до готових дизайнів татуювань, які тату-майстри можуть запропонувати клієнтам на вибір. Flash-тату зазвичай виконуються досить швидко, оскільки вони мають прості малюнки та орієнтовані на різні стилі.

 

2) Sleeve (Слів)


Термін "sleeve" означає тату-дизайн, що охоплює велику частину тіла, зазвичай руку від плеча до зап'ястка. Виконання татуювання "на всю руку" вимагає часу та багато уваги до деталей, але результат вражаючий.

Sleeve tattoo

 

cover-up tattoo

3) Cover-up (Кавер-ап)


Коли людина бажає перекрити старе тату новим, що приховає або змінить оригінальний дизайн, використовується термін "cover-up". Тату-майстри, що спеціалізуються на кавер-апах, вміють використовувати креативні та винахідливі методи для того, щоб зробити новий дизайн, який перетворить старе тату в невпізнавану красу. 

4) Blackwork (Блекворк)


Blackwork — це стиль татуювання, що використовується для створення геометричних малюнків, зазвичай виконаних чорними чи темними лініями. Цей стиль дозволяє створювати вражаючі та інтригуючі дизайни, які можуть бути абстрактними чи символічними.


blacckwork tattoo

 

5) Watercolor (Водяний колір)


Стиль татуювання "watercolor" надає малюнку ефекту, ніби він створений акварельними фарбами. Використовуються світлі, прозорі та розмиті кольори, які нагадують художній акварельний рисунок.


watercolor tattoo

 

Tramp Stamp Tattoo

6) Tramp Stamp (Тремп-стемп)


Татуювання, яке зазвичай робиться на нижній частині спини, популярне в кінці 90-х і на початку 21 століття. Часто зображують квіти, метелики, цитати або племінні візерунки. Тату популярне у ЗМІ та кіно та отримало репутацію, пов’язану з сексуальною привабливістю.
 

Partak style Tattoo

7) Partak style (Партак-стайл)


Партак відрізняється від татуювання простотою композицією, лініями і практично відсутністю забарвлення та наявністю лише одного кольору. Партак-стайл бере свій початок із місць позбавлення волі, де ув'язнені б'ють партаки, щоб відрізнятися за статусом, чином та кількістю проведених за ґратами років. Саме слово "партак" із тюремного жаргону перекладається як "татуювання".

 

Тату-сленг — це своєрідна мова, яка дозволяє фахівцям та клієнтам спілкуватися та взаємодіяти в світі тату-мистецтва. Розуміння основних термінів допомагає краще зрозуміти різноманітність стилів та технік татуювання. Знання тату-сленгу також допомагає здійснювати замовлення та обговорювати дизайни з тату-майстрами більш ефективно та зрозуміло. Тату-мистецтво — це мистецтво самовираження, а розуміння мови цієї індустрії допоможе вам створити унікальну та чітку майстерність на вашій шкірі.

25 переглядів

Comments


bottom of page