top of page
  • Phone
  • Email

 ЛІЦЕНЗІЯ 

ЩО ПОШИРЮЄТЬСЯ НА ВСЮ ЄВРОПУ

По завершенні нашого акредитованого курсу, Ви маєте змогу отримати ліцензію міжнародного рівня, яка дозволятиме Вам провадити бізнес-діяльність, являючись головним аспектом для трудовго працевлаштування у Європейському Союзі.

Невід’ємною частиною сфери тату є професіонали, що надають якісні послуги татуювання, пірсингу та перманентного макіяжу. Татуювальник, як професійна галузь здобуває все більшої популярності та визання, стаючи все більш затребуванішою. Завершивши наші курси Ви можете отримати диплом професійної кваліфікації та ліцензію (Акредитовано Міністерством освіти Чеської Республіки).

Ці документи підтвердять Ваші професійні навички, знання і досвід, набуті в процесі навчання.

Ліцензія отримала затвердження Міністерством освіти Чеської Республіки, що гарантує її офіційне визнання та відповідність міжнародним стандартам якості. Крім того, вона має чинність на міжнародному рівні, відкриваючи власнику широкі перспективи для працевлаштування у країнах Європейського Союзу.

У сфері тату-індустрії з кожним роком зростають вимоги до майстрів та приділяється увага саме присутності у них сертифікації для дозволу проведення діяльності. У Чехії, Австрії, Німеччині і багатьох інших країнах ЄС наявність ліцензії є обов’язковою умовою для працевлаштування на посаду тату-майстра.

Авторитетність і впевненість: диплом підтверджує вашу компетентність і професіоналізм, а ліцензія дозволяє офіційно працювати в країнах Європи, що підвищує ваш статус та забезпечує довіру клієнтів і роботодавців.

Широкі можливості для працевлаштування: завдяки визнанню ліцензії в усіх країнах Європи, у вас є перспективи працювати в різних тату-студіях по всьому Європейськоиу Союзі.

Ліцензія - це престижний документ, що розкриє перед Вами можливості для успішної побудови кар’єри та її зросту, що забезпечить довіру роботодавців і допоможе вам просуватися та розвиватися в цій унікальній галузі мистецтва.

bottom of page