top of page
  • Phone
  • Email
Тату дівчина

НАШІ СТУДЕНТИ

Наші студенти швидко освоюють новітні техніки татуювання, самостійно мислять і начаются приймати правильні рішення, тому часто роблять свої перші тату на моделях дуже професійно. Ми навчимо вас творити, що гарантує не тільки ідеальний кінцевий результат, але й найкраще загоєння та чудовий вигляд татуювання на довгі роки.

nasha-spilnota-head

НАША СПІЛЬНОТА

Долучайся до нас!

Хлопець з тату на стулі

ВИСОКОЯКІСНИЙ ЗАПУСК

Наша тату-школа пропонує унікальне поєднання глибоких знань щодо правильного використання обладнання, аксесуарів і навіть косметики. Ми надаємо студентам можливість зрозуміти кожен етап нанесення татуювання та розвивати здатність оцінювати кожне "полотно". Результатом такого підходу є старт на найвищому рівні, який часто перевищує навички та досвід навіть працівників, які вже працюють у цій сфері. Ми запрошуємо вас переконатися в цьому самостійно, переглянувши фотографії на нашій сторінці, які представляють роботи учасників наших тренінгів. Ви зможете порівняти результати їхньої роботи з роботами учасників інших курсів.

УНІКАЛЬНА АТМОСФЕРА

Ми неймовірно раді спостерігати, як наші учні самі відчувають прогрес у своєму розвитку під час навчання. Це приносить нам велике задоволення, оскільки ми бачимо, що наша пристрасть до татуювання виявляється в реальних досягненнях інших людей. Ми побачили, як тренінги, в які ми вкладаємо свої знання, досвід і серце, допомагають нашим учням здійснювати свої мрії, реалізовувати життєві плани і працювати у омріяній професії. Наша мета - поділитися цими емоціями та результатами нашої спільної роботи, тому ми активно публікуємо татуювання, створені під час тренінгів, у наших соціальних мережах. Ми закликаємо вас дивитися, коментувати, ділитися своїми думками та знаходити натхнення. Це є головною метою нашої роботи. І, між іншим, якщо ви додасте наші профілі до списку своїх підписників, ми будемо надзвичайно вдячні.

bottom of page