top of page
  • Phone
  • Email

Догляд за татуюванням

Оновлено: 4 серп. 2023 р.

Татуювання — це великий крок для багатьох з нас у втіленні особистості та виявленні творчого вираження. Догляд за ним стає пріоритетом, який визначає якість та тривалість нашого шедевра. Кожне тату потребує належної турботи, і ми поділимося з вами практичними порадами щодо догляду за свіжим татуюванням, щоб забезпечити швидке заживлення та яскравий вигляд.


Важливо знати, що після сеансу шкіра на місці тату травмована і її варто вберегти від різного роду інфекцій та бактерій.

 

ЗБЕРІГАЙТЕ ЧИСТОТУ


Підтримання чистоти є ключовим елементом догляду за свіжим татуюванням, тому ретельно дотримуйтесь інструкцій, які надає вам тату-майстер щодо догляду за татуюванням. Мийте руки перед тим, як доторкатися до татуювання, щоб уникнути потрапляння бактерій. Для очищення використовуйте спеціальний тату-крем, і робіть це тільки м'якими рухами.


 

ЗАЛИШТЕ ПОКРИТЕ ПЛІВКОЮ


Відразу після завершення татуювання, тату-майстер накриє його спеціальною медичною, або харчовою плівкою, що захистить від бруду та бактерій. Не поспішайте її знімати самостійно. Майстер дасть вам чіткі інструкції — зазвичай зняти плівку можна вже за декілька годин, але термін може відрізнятися залежно від стилістики тату та методу нанесення.


Після зняття плівки, накладеної майстром, настає черга першої обробки татуювання. Спочатку чистими руками обережно знімаємо плівку з татуювання, далі промиваємо тату, змиваючи сукровицю.


Промивати тату можна чистою водою, або ж спеціальним милом, проте не варто використовувати засоби, які містять в своєму складі спирт. Зверніть увагу: може здатись, що разом з сукровицею змивається фарба. Не варто переживати, фарба залишається на своєму місці!


Після промивання, можна дбайливо промокнути тату ватним спонжем, рухаючись від середини тату до країв, але ні в якому разі не терти — залиште тату до повного висихання.


Вже опісля на місце із зображенням акуратними рухами нанесіть спецільний крем, або обробіть Бепантеном чи Пантенолом.


В кінці татуювання необхідно покрити захисною плівкою, котра дозволить татуюванню загоїтись максимально швидко та комфортно. З нею можна приймати душ і не хвилюватися за зображення, а також з легкістю носити улюблений одяг.


Дану процедуру необхідно проводити три рази на день (ранок, день, вечір), протягом декількох днів, кожного разу змінюючи плівку на нову.

 

НЕ ШКРЯБАЙТЕ ТА НЕ РОЗДРАТОВУЙТЕ ШКІРУ


Під час заживлення тату облазить тоненькою кіркою, самостійно здирати яку категорично заборонено. Воно також може почати лущитися чи свербіти, що є цілком нормальним. Важливо уникати шкрябання або дратування шкіри, оскільки це може призвести до утворення шрамів і вплинути на якість татуювання.


 

ЗВЕРТАЙТЕСЬ ДО ФАХІВЦІВ


Якщо у вас є які-небудь питання або ви помітили ознаки запалення чи інфекції, негайно зверніться до свого тату-майстра або лікаря. Вчасна реакція може запобігти серйозним ускладненням.


Догляд за свіжим тату — це ключовий аспект для створення вам незабутнього, якісного та тривалого шедевра на вашій шкірі. Пам'ятайте, що кожен організм унікальний, тому дотримуйтесь індивідуальних порад свого тату-майстра. З любов'ю ставтесь до свого нового татуювання і дотримуйтесь правил догляду!

Це гарантовано допоможе зберегти його красу протягом усього життя!


32 перегляди

Comments


bottom of page