top of page
  • Phone
  • Email
АКАДЕМІЯ 

Коли ти навчаєшся у нас, то отримуєш доступ до знань не лише свого навчального майстра, але й досвіду інших майстрів нашої великої родини!  Познайомся з цінностями та спеціалізацією нашої команди!

Для нас татуювання - це творчість, майстерність, мистецтво.

Ми хочемо змінити уявлення про татуювання, тому створили цю академію. Наші техніки, стилі та курси - це результат багаторічної тривалої роботи в сфері татуювання.

Наше навчання також базувалося на нашому досвіді. Ми розробили власну програму навчання для опанування будь-якого стилю татуювання на високому рівні в короткі терміни. Уроки дають змогу стати повноцінним тату-майстром, що володіє належним професійним досвідом, знанням та необхідним оснащенням.

МИ ПРАГНЕМО ЗМІНИТИ ПОГЛЯДИ НА МИСТЕЦТВО ТАТУЮВАННЯ

НАШ ПРОЕКТ

Хороший тату-майстер — це той, хто одержимо відточує свою майстерність і щодня розширює межі ймовірного. Часто ми гадаємо, що є границі, за якими татуювання неможливе. Що ж, мислення є ключовим у цьому прекрасному ремеслі, тому якщо ви хочете створити ідеальне татуювання, ви не повинні зупинятися аналізувати процес його виконання.

НОВЕ ПОКОЛІННЯ ТАТУ-МАЙСТРІВ

Наша ціль — виховати нове покоління художників-татуювальників і змінити імідж індустрії, надавши їй серйозності, на яку вона заслуговує. Ми одержимі розвитком своїх вмінь, вдосконаленням своєї майстерності, руйнуванням нових бар'єрів, щоб завжди бути в змозі передати інновації іншим. Відданість нашій справі беззаперечна, і часто ми працюємо протягом цілого дня, аби студенти могли довести свою роботу до бездоганності. Ми супроводжуємо їх на кожному етапі створення татуювання, навчаючи, допомагаючи, вказуючи шляхи, надихаючи та інспіруючи.

ТАТУ АКАДЕМІЯ 

У нашій академії, Tattoo Academy, ми пропонуємо ідеальне навчання для змотивованих початківців та навіть для професіоналів, що планують розвинути свої вміння. Наша програма розроблена таким чином, щоб навчити будь-який стиль татуювання на високому рівні протягом короткого періоду. Під час навчання студенти зосереджуються на практичній роботі та відчувають себе як професійні тату-майстри майбутнього.

Крім того, кожен випускник отримує диплом, доповнений сертифікатами з медичної та художньої галузей. Ми впроваджуємо новий формат навчання, заснований на лекціях провідних фахівців у цій галузі. Це не просто процес навчання від одного викладача; це повноцінна система освіти, спрямована на розвиток справжніх майстрів татуювання.

Наша академія обладнана спеціальними стендами для проведення навчальних занять та має підтримку Національної Асоціації Тату Майстрів України "ГО НАМ Тату". Ми прагнемо забезпечити нашим студентам найкращі умови для розвитку їхнього творчого потенціалу та професійного зростання.

bottom of page