top of page
  • Phone
  • Email

Шрами і татуювання

Оновлено: 16 серп. 2023 р.

Шрами можуть бути не лише фізичними слідами нашого минулого, але й емоційними, навіть після зцілення фізичних ран. Чи не прекрасною ідеєю є перетворити ці шрами у справжні шедеври тату мистецтва?

Татуювання має довгу історію культурного значення, і зараз воно стає все популярнішим способом приховати шрами і відзначити власне відновлення. Тут ми розглянемо чому перекриття шрамів татуюванням стає все більш популярним та як цей процес впливає на життя людей.
 

  • Перекриття шрамів як символ відновлення

Татуювання давно вважається способом самовираження та символічним методом відзначити певні перехідні моменти в житті. Замалювати шрам татуюванням означає дати йому нове значення та змінити сприйняття. Цей акт може бути своєрідним ритуалом переродження, коли людина приймає свій минулий біль і перетворює його на щось чудове та нове. Кожне тату зберігає історію, і в процесі перекриття шраму татуюванням, людина вписує ще одну цінну сторінку в свою життєву книгу.  • Соціальне та емоційне визнання

Особливо для тих, хто пережив травматичні події, внаслідок чого отримав шрами, які нагадують про болючі моменти, татуювання може стати ключем до зцілення. Перекриття шраму може допомогти знизити стигму, пов'язану з певними подіями, а також допоможе звернути увагу інших на красу та міцність людини, а не на її пережитий біль.  • Творчий підхід до зміни

Тату — це мистецтво, і процес його створення може стати терапевтичним для багатьох людей. Творчий підхід до перекриття шрамів татуюванням дозволяє клієнтам співпрацювати з тату-майстрами для створення унікального дизайну, що відображає їхні бажання. Власне тату — це як додатковий шар, що захищає душу від болю минулого та висвітлює яскраве майбутнє.  • Татуювання як форма самовираження

Перекривши шрам татуюванням, людина може виразити себе і свою унікальність. Відзначивши свої шрами татуюванням, людина виражає, що готова поділитися своєю історією та навіть інспірувати інших у боротьбі зі своїми власними проблемами. 


У яких випадках можна перекрити шрам?


В першу чергу необхідною буде очна консультація з спеціалістом, який дасть остаточну відповідь, чи можна набивати татуювання у обраній ділянці. Дозволяється виконувати процедурку у випадку (https://uk.wikipedia.org/wiki/Рубець_(медицина)):

  • Нормотрофічних рубців — шрам плоский і знаходиться на одному рівні із здоровою шкірою.

  • Атрофічних шрамів — наприклад, розтяжка після різкого схуднення.

  • Гіпертрофічних або келоїдних рубцях — як правило, вони вище за поверхню шкіри, а при нанесенні татуювання шкіряний покрив травмується, що може спровокувати зростання келоїдів. Тому радимо сконсультуватись з лікарем.

Катигорично забороненим є нанесення зображення на папіломи і родимі плями!

Також, хочемо наголосити, що варто довіритись професійному майстрові з досвідом нанесення таких татуювань!

Перекриття шрамів татуюванням є більш, ніж просто модним трендом — це акт зміни, самовиразу та зцілення. Тату — це індивідуальний процес, який допомагає людям приймати своє минуле та перетворювати його на щось нове та чудове. Кожен шрам -- це історія, а кожне тату — ще один етап нового життя. Історія зміни та міцності — ось що розповідає кожен шрам, що перекритий татуюванням.

14 переглядів

Comments


bottom of page