top of page
  • Phone
  • Email

"Сердце тату": Майстер-клас у Створенні Особистих Оберегів через Мистецтво

У сучасному світі, де стрес та напруженість завжди нас оточують, важливо мати своє особисте пристанище, що захищає й оберігає. Часом це може бути щось більше, ніж просто амулет або талісман – це може стати й татуюванням, яке відображає нашу внутрішню сутність та філософію. У такий спосіб ми здатні виразити себе та знайти зв'язок зі своїм внутрішнім світом.


Мета майстер-класу "Сердце тату" полягає в створенні особистого оберега через татуювання. Цей захід – це не лише можливість самовиразитися та поспілкуватися у творчому просторі, але й шанс зануритися в глибини власної душі та розкрити її унікальність.


Що робить цей майстер-клас особливим?


Мистецтво як засіб вираження:

Учасники мають можливість використовувати різноманітні мистецькі техніки – малювання, скульптуру, колаж – для того, щоб передати свої почуття та емоції.


Об'єднане коло для спілкування:

Майстер-клас створює атмосферу відкритості та взаєморозуміння, де кожен може поділитися своїм досвідом та переживаннями.


Нові навички:

Учасники не лише створюють малюнки для тату, але й дізнаються про техніки татуювання та спробують себе у ролі майстра.


Дослідження внутрішнього світу:

Кожен етап майстер-класу спрямований на розкриття власної внутрішньої сутності та виявлення її унікальних аспектів.


Керівник заходу – Світлана Мельниченко, сертифікований гештальт-терапевт, травмотерапевт, магістр психології та арт-терапевт, яка з великим захопленням допомагає учасникам відкривати нові глибини свого внутрішнього світу.


Майстер-клас "Сердце тату" – це більше, ніж лише створення мистецьких творів. Це можливість заглибитись у розуміння себе та знайти унікальний спосіб вираження власної сутності через мистецтво.
11 переглядів

Comments


bottom of page