top of page
  • Phone
  • Email

Майстер-Клас з пірсингу у Tattoo Academy

28 травня у Tattoo Academy відбувся захоплюючий майстер-клас з пірсингу, який привернув увагу як практикуючих майстрів, так і початківців у цій галузі. Подія стала справжнім успіхом, подарувавши учасникам безцінні знання та практичні поради від нашої чарівної спікерки Даніелли.


Учасники мали унікальну можливість спостерігати за живими демонстраціями складних проколів, до прикладу таких як семптум, що значно допомогло удосконалити їхні професійні навички. Даніелла продемонструвала, як легко та безпечно виконувати такі процедури, надаючи цінні рекомендації та відповідаючи на запитання учасників.


Кожен учасник майстер-класу отримав сертифікат, що підтверджує його проходження навчання. Це не лише додало впевненості у власних силах, але й стало важливим кроком на шляху до професійного росту у сфері пірсингу.


Ми вдячні всім, хто приєднався до цього майстер-класу. Ваш інтерес та активна участь зробили цей день особливим. Слідкуйте за нашими анонсами – попереду ще багато цікавих подій та майстер-класів.


Підписуйтесь на наші соціальні мережі та не пропустіть жодного анонсу!Tattoo Academy - Ваш крок до професійного розвитку у світі тату та пірсингу.

Comments


bottom of page